Potřebujete poradit? Zavolejte nám
608 981 285
Kategorie spolehlivá firma

Reference a recenze

Napište nám jak jste byli spokojeni.Recenze našich zákazníkůTomas

S nakupem jsem spokojen. Komunikace v poradku,zbozi taktez. Obchod mohu jen doporucit.

Jan Vodička

Zboží dorazilo obratem a bez problémů.

Jana Kohoutová

V pátek jsem si objednala infra saunu Boston 2000. Ještě před koupí mi bylo panem Kapitánem vše vysvětleno. V úterý mi byla sauna dovezena, smontována a vyzkoušena. Vše bylo vysvětleno a nastaveno. U sauny je ještě držák na noviny, držák na ručník a dva odkládací držáčky na nápoje. Takže to bylo milé překvapení, protože v popisu jsem nic takového nečetla. Obchod mohu jedině doporučit.

Stanislav Loucký

S přístupem a komunikaci obchodu jsme byly nejvíc spokojení tak kvalitní službu jsem nikdy nezažil, takových vice obchodů tak by bylo nakupování o 100% jednoduší. Za mě doporučuji TOP obchod.

Josef Ondra

desky SILAPOR přišli bez bez poškození,byly dobře zabalené na paletě, jsem spokojen i s kvalitou desek. Tady je zbytečné dále něco psát. Nakupoval jsem tady po druhé, ale tak dobrý obchod jsem nezažil, a to na internetu kupuji hodně. Perfektní komunikace. Rád tady budu nakupovat. Mohu všem doporučit.

Jarda

Zboží -šamotové desky, přišli bez bez poškození,byly dobře zabalené na paletě, jsem spokojen i s kvalitou desek. Ještě co to udělá až v krbovkách zatopíme.

Tomáš

Objednané zboží - izolační desky ke krbu, bylo dodáno rychle a bylo bezpečně zabaleno proti poškození při přepravě. Obchod mohu doporučit bez výhrad.

Jiřina Lindauerová

Po neúprosném shánění náhradních dílů (posuvů) na posuvné dveře Braga 80 jsem narazila na firmu KAPITAN INTERIERY s.r.o. Mé poptávce bylo nadmíru vyhověno. Sám pan Kapitán se mi o náhradní posuvy postaral, i přesto, že už se nevyrábí.Cena za zboží.."poděkování" Příjemný , spolehlivý člověk, kterých je opravdu poskromnu. Profesionální, obětavý přístup jak pana Kapitána, tak jeho celé firmy hodnotím více než na VÝBORNOU a všem mohu jen doporučit!...Do budoucna na 100% vím, že se stanu jejich zákazníkem ...v období renovace našeho nového bydlení..."Firmě přeji mnoho spokojených zákazníků"...Ještě jednou moc a moc děkuji.

Previous
  • infrasauny Infrasauny
  • Interierové dveře Interierové dveře
  • Obložkové dveře Obložkové zárubně
  • Kování Kování
  • Finské sauny Finské sauny
  • Výřivky Výřivky
  • Interiérové dveře Interiérové dveře
  • Obložkové zárubně Obložkové zárubně
Next